Hakkımızda

ION Marble Stone Kıymetli Maden ve Doğal Taşlar Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi yaklaşık 5 yıl önce İstanbul Bayrampaşa’da kuruldu.
Öncelikle mermer sektöründe hizmet vermeye başlayan ION Marble Stone gelen talepleri değerlendirerek medikal alanda cerrahi maske başta olmak üzere tulum önlük gibi sağlık ürünleri alanında tecrübesini geliştirdikten sonra her geçen sene gelişen müşteri ağına web sayfamızda yer alan tüm ürünlerin ticaretini gerçekleştirmeye başladı.

Firmamızın ticari anlaşmaları, şirket bünyesinde görev alan avukatlar tarafından hazırlanmakta ve devamında kontrol ve memnuniyet araştırmaları da uzman ekibimiz tarafından takip edilmetedir.

Ekiplerimiz aynı zamanda piyasa araştırması ve şirketlerle özel bir çok anlaşmalar hazırlayarak ihracat konusunda kalite başta olmak üzere hedef rakamlarını tutturmak amacıyla düzenli olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz ticareti gerçekleştirilen tüm ithalat sürecinde sorumluluk alarak, ürünü temin etmek ve geliştirmekle başlayan süreçte müşterisinin deposuna ulaşana kadar süreci takip eder.

Türkiye’de gayrimenkul, inşaat ve emlak alanında bir çok başarılı projeye imza atmış Bekir Güneş tarafından kurulan ION Marble Stone Kıymetli Maden ve Doğal Taşlar Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 200’den fazla ürün grubu ve 34 farklı ülkeye gerçekleştirdiği ithalat ile global bir marka olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkishYiddish